לימודי סייבר – הכשרת מומחי סייבר

288 שעות

באר שבע

החל מ-11.05.2017

א + ד

תל-אביב

החל מ-25.06.2017

א + ד

היקף שעות

288 שעות לימוד אקדמאיות.

תנאי קבלה

מבחן כניסה
ראיון אישי

קהל יעד
  • בעלי ידע בסיסי במחשבים ללא ידע קודם באבטחת מידע

על הקורס

תכנית לימודים

בשנים האחרונות הופכת אבטחת "מרחב הסייבר" של כל פרט וארגון לחיונית יותר ויותר, בפרט נוכח העולם המודרני שבו אנו חיים, ואשר בו אנו מוצאים עצמנו מוקפים בטכנולוגיות מידע, התקני ושירותי תקשורת, הקשורים לכל היבט והיבט של חיינו, ועל כן לימודי סייבר הינם חשובים במיוחד.

מציאות זו הופכת את אבטחת הסייבר למשימה חשובה ביותר עבור הארגון, אך גם מאתגרת לא פחות, בפרט נוכח חשיבות הצורך בהבנת ההשפעות של תקיפות הסייבר על הארגון וכן בהבנת מנגנון התגוננות יעיל יותר כנגד התקפות שכאלו.

קורס לימודי סייבר נועד להכשיר את משתתפיו כמומחי אבטחת המידע בארגון הן בגישה הגנתית והן בגישה התקפית. קורס לימודי סייבר שם דגש על דרישות מכון SANS שהינו גוף ההסמכה המוכר של מחלקת ההגנה האמריקאית (DoD) באופן שמעניק למשתתפים את הידע הנדרש לטובת מבחני ההסמכה.

לימודי סייבר – קורס מומחי סייבר

מודול 1 – Security Essentials

מודול 2 – Security Essentials Advanced  

מודול 3 – Hacker Tools, Techniques, Exploits, and Incident Handling 

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

מכללת נס

קרית עתידים בנין 10

טל':03-3723473

info@ness-college.co.il

מכללת נס הינה מכללה המתמחה בניהול טכנולוגיות היי-טק. המכללה מובילה את שוק ההכשרה וההסמכה הטכנולוגית והניהולית בישראל. למכללת נס מספר סניפים בפריסה ארצית. מכללת NESS מציעה מבחר קורסים ממקצועות ההיי טק, לימודי תעודה, הכשרות מקצועיות ולימודים טכנולוגיים מהמבוקשים בשוק. במכללת נס ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים המתעדכנים לפי המגמות השונות בשוק ולפי דרישות המעסיקים, בינהם תוכלו ללמוד קורסי SAP, קורסי תשתיות, קורסי מיקרוסופט, קורסי בדיקות תכנה, קורסי הנדסת תכנה, קורסי אבטחת מידע, קורסי ג'אווה, קורסי גרפיקה ועיצוב אתרים, קורסי מולטימדיה וקידום אתרים, קורסי MCITP, קורסי CCNA, קורס טכנאי PC, קורסי סיסקו, קורסיי יישום סאפ, קורס בינה עסקית, קורסי בסיסי נתונים, קורסי פוטושופ, קורסי ניתוח מערכות, קורסי ניהול פרוייקטים, יישום FI, ועוד. המכללה הינה מרכז הדרכה מוסמך של Microsoft, Cisco ועוד וכן מעבירה גם קורס מחשבים לגמול השתלמות.