קורס Excel VBA

40 שעות

תל-אביב

החל מ-26.04.2017

ד

ירושלים

החל מ-03.05.2017

ד

רחובות

החל מ-14.06.2017

ד - קורס בוקר

תנאי קבלה

הכרות טובה וניסיון בעבודה ב- Excel
הכרות עם כלי עיבוד נתונים ו Pivot Tables
נדרש ידע בסיסי באנגלית

קהל יעד
  • כלכלנים, חשבים, אנשי כספים ומשתמשי Excel העושים שימוש תדיר בתוכנה ונדרשים ליעל תהליכי העבודה באמצעות אוטומציה של פעולות.

על הקורס

תכנית לימודים

קורס אקסל VBA מלמד את המשתתפים בו כיצד לבצע אוטומציה של פעולות אקסל נפוצות החוזרות על עצמן באופן תדיר ובכך לייעל את עבודתם במידה משמעותית, זאת תוך שימוש בשפת ה – VBA (Visual Basic for Application). קורס אקסל VBA מיועד לכל אותם אלו אשר עובדים עם אקסל ברמה היומיומית ושואפים לייעל את שגרת עבודתם ולרכוש את שפת ה – VBA על מנת להתאים את תוכנת המדף אקסל לסביבת העבודה האישית.

במהלך קורס אקסל VBA ילמדו נושאים רבים אשר מרחיבים את הידע בתחום ומאפשרים לבצע אוטומציה של מגוון פעולות לרבות יצירת דוחות ועיבוד נתונים. כמו כן בוגרי הקורס יוכלו לבצע משימות שעד כה בוצעו באופן ידני ביעילות מרבית לתועלתם האישית ולתועלתו של הארגון כולו.

 

מבוא לתכנות

הקלטת מאקרו, הרצה ואחסון

הכרת עורך ה VBA לעריכת קוד הכרת ה VB Editor

יצירת כפתורים ותפריטים להרצת מאקרו

עריכת מאקרו מוקלט

כתיבת קוד בעורך הVBA

שילוב קוד עם כלי ה Excel 

הגדרת משתנים וקבועים 

הגדרות טווחים משתנים

תיבות דיאלוג בתוך קוד

שימוש בהתניות

יצירת לולאות

אירועים ברמת גיליון וחוברת עבודה

טבלאות ציר

יצירת טפסים בתוך הגיליון

הגנה מפני וירוסי מאקרו

שימוש ב HELP

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

מכללת נס

קרית עתידים בנין 10

טל':03-3723473

info@ness-college.co.il

מכללת נס הינה מכללה המתמחה בניהול טכנולוגיות היי-טק. המכללה מובילה את שוק ההכשרה וההסמכה הטכנולוגית והניהולית בישראל. למכללת נס מספר סניפים בפריסה ארצית. מכללת NESS מציעה מבחר קורסים ממקצועות ההיי טק, לימודי תעודה, הכשרות מקצועיות ולימודים טכנולוגיים מהמבוקשים בשוק. במכללת נס ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים המתעדכנים לפי המגמות השונות בשוק ולפי דרישות המעסיקים, בינהם תוכלו ללמוד קורסי SAP, קורסי תשתיות, קורסי מיקרוסופט, קורסי בדיקות תכנה, קורסי הנדסת תכנה, קורסי אבטחת מידע, קורסי ג'אווה, קורסי גרפיקה ועיצוב אתרים, קורסי מולטימדיה וקידום אתרים, קורסי MCITP, קורסי CCNA, קורס טכנאי PC, קורסי סיסקו, קורסיי יישום סאפ, קורס בינה עסקית, קורסי בסיסי נתונים, קורסי פוטושופ, קורסי ניתוח מערכות, קורסי ניהול פרוייקטים, יישום FI, ועוד. המכללה הינה מרכז הדרכה מוסמך של Microsoft, Cisco ועוד וכן מעבירה גם קורס מחשבים לגמול השתלמות.